Aneks kuchenny przy pokojach nr 7 i 8

informacje Komentarze (0) »

Rezerwacje

informacje Komentarze (0) »

W sprawie rezerwacji prosimy kliknąć zakładkę: Kontakt

Rozbudowa bazy

informacje Komentarze (0) »

W roku 2012 rozbudowaliśmy bazę lokalową. Przybyły pokoje gościnne w wysokim standardzie, nowy aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienki przy pokojach. Udostępniliśmy Gościom pensjonatu szybki Internet. Zapraszamy do Lubrzy nad jeziora Goszcza, Lubie i Lubrza! Piękne lasy, szlak pieszy i rowerowy, latem spływy kajakowe. Przez cały rok wędkowanie. Zapraszamy też firmy – baza noclegowa dla firm w przystępnych cenach.

Noc Nenufarów

informacje Komentarze (0) »

Zapraszamy do Lubrzy na plenerową imprezę na wodzie Noc Nenufarów. W lipcu od lat w Lubrzy organizowana jest festyn z wieczornym spektaklem nawiązującym do legendy o Lubrzanie i historii powstania Lubrzy. Nad jeziorem Goszcza odbywa się plenerowy pokaz typu światło i dźwięk z udziałem lokalnych i zamiejscowych artystów oraz mieszkańców gminy. Turyści mogą podziwiać przedstawienie i brać udział w koncertach oraz korzystać z lokalnej oferty gastronomicznej. Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Galeria

informacje Komentarze (0) »

Podłączyliśmy galerię starszych zdjęć pensjonatu Zajazd u Doktora w Lubrzy i okolic. Zdjęcia przybywają sukcesywnie. Na nowym serwerze nie musimy obawiać się braku miejsca:).

Nowa strona

informacje Komentarze (0) »

Pensjonat Zajazd u Doktora w Lubrzy zmienił stronę. W celu usprawnienia działania strony zmodyfikowaliśmy ją stosując system zarządzania treścią (CMS) WordPress oraz zmieniliśmy serwer. Turyści i Firmy poszukujące dobre i niedrogie kwatery w Lubrzy łatwiej mogą nas znaleźć i zapoznać się z naszą ofertą pokoi gościnnych na każdą kieszeń.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się