Osada Słodkości

informacje Komentarze (0) »

Osada Słodkości to mała cukiernia w Nowej Wiosce nad jeziorem Goszcza. Odległość 2 kilometry. W ofercie pyszne ciasta, napoje, lody i inne słodkości.

Łasuch i Dino 2022

informacje Komentarze (0) »

Łasuch to lokalny sklep w pobliżu zajazdu (150m). Po rozstaniu się z siecią L. (potwór morski) 😉  znacznie poprawiła się jego oferta.
W Lubrzy pojawił się sklep sieci Dino – przy ulicy Świebodzińskiej. Bogaty asortyment i wygodny parking. Odległość: 750m.

Jadalnia w Lubrzy

informacje Komentarze (0) »

Niewątpliwą atrakcją kulinarną Lubrzy jest Jadalnia – klimatyczna restauracja z pysznymi daniami, np. mega schabowy z surówkami lub pierogi ukraińskie (!). Dania na miejscu i na wynos.

To tylko 500 metrów od Zajazdu, samochodem 1 minuta.

Park Rozrywki w Lubrzy

informacje Komentarze (0) »

Od jakiegoś czasu w Lubrzy w ośrodku Martinez działa Park Rozrywki z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Sezon 2023

informacje Komentarze (0) »

Sezon letni 2023 zaprasza do Lubrzy piękną, słoneczną pogodą. W przypadku afrykańskich upałów w części pokojów mamy klimatyzację (płatne dodatkowo). Bony turystyczne zakończyły działalność w marcu tego roku, liczymy, że nasz rząd przywróci wkrótce to udogodnienie.

 

Aneks kuchenny przy pokojach nr 7 i 8

informacje Komentarze (0) »

Rezerwacje

informacje Komentarze (0) »

W sprawie rezerwacji prosimy kliknąć zakładkę: Kontakt

Rozbudowa bazy

informacje Komentarze (0) »

W roku 2012 rozbudowaliśmy bazę lokalową. Przybyły pokoje gościnne w wysokim standardzie, nowy aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienki przy pokojach. Udostępniliśmy Gościom pensjonatu szybki Internet. Zapraszamy do Lubrzy nad jeziora Goszcza, Lubie i Lubrza! Piękne lasy, szlak pieszy i rowerowy, latem spływy kajakowe. Przez cały rok wędkowanie. Zapraszamy też firmy – baza noclegowa dla firm w przystępnych cenach.

Noc Nenufarów

informacje Komentarze (0) »

Zapraszamy do Lubrzy na plenerową imprezę na wodzie Noc Nenufarów. W lipcu od lat w Lubrzy organizowana jest festyn z wieczornym spektaklem nawiązującym do legendy o Lubrzanie i historii powstania Lubrzy. Nad jeziorem Goszcza odbywa się plenerowy pokaz typu światło i dźwięk z udziałem lokalnych i zamiejscowych artystów oraz mieszkańców gminy. Turyści mogą podziwiać przedstawienie i brać udział w koncertach oraz korzystać z lokalnej oferty gastronomicznej. Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Galeria

informacje Komentarze (0) »

Podłączyliśmy galerię starszych zdjęć pensjonatu Zajazd u Doktora w Lubrzy i okolic. Zdjęcia przybywają sukcesywnie. Na nowym serwerze nie musimy obawiać się braku miejsca:).

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się